Stažení klientského software

Před stažením a instalací klienta se musíte registrovat a aktivovat účet na serveru MojeZaloha.cz Obratem obdržíte e-mailem název účtu a přístupové heslo k zabezpečenému prostoru na serveru MojeZaloha.cz. Jste-li registrováni a máte aktivován účet na serveru Mojezaloha.cz můžete stáhnout a nainstalovat klientský software.

Návody

Zde si můžete stáhnou praktický návod na instalaci a konfiguraci služby MojeZáloha.cz. V instalační příručce se dozvíte jak nainstalovat zálohovací software na Váš počítač, jak doinstalovat češtinu, jak se připojit k serveru MojeZaloha.cz a jak změnit Vaše heslo, kterým zabezpečíte svoje data.

Technická podpora

Vítejte v sekci technické podpory serveru MojeZaloha.cz. Technická podpora je dostupná od 9:00 do 17:00 SEČ, od pondělí do pátku.

Uživatelé, kteří mají zakoupen libovolný zálohovací plán mohou využívat služeb technické podpory. Server Mojezaloha.cz poskytuje navíc bezplatnou 15ti denní podporu všem zaregistrovaným uživatelům. Máte-li zájem o prioritní technickou podporu kontaktujte obchodní oddělení serveru MojeZaloha.cz.

Technická podpora je poskytována prostřednictvím emailu, telefonu, servisního zásahu

Kontakty na technickou podporu naleznete zde.